Finansowanie maszyn szwalniczych w formie wynajmu długoterminowego, z 0% wkładu, niską ratą oraz bez konieczności wykupu po zakończeniu umowy. Ponadto gwarancja na urządzenie na cały okres umowy.


Bez ukrytych kosztów, proste zasady. 

Więcej szczegółów u naszych doradców.

 

  • Nie jest wymagana pierwsza wpłata, brak konieczności angażowania własnych środków.
  • Gwarancja 36 miesięcy na cały okres trwania umowy – minimalizacja kosztów serwisu. Maszyny są sprawne i nie ma przestojów produkcyjnych.
  • Optymalny okres użytkowania urządzeń oraz spłaty, minimalna rata miesięczna.
  • Po zakończeniu umowy zwrot maszyny i wymiana na nową lub możliwość wykupu. Ty decydujesz.

Masz zapewnioną pełną obsługę parku maszynowego.


Twój park maszyn to teraz zawsze nowe maszyny z gwarancją producenta – najwyższa wydajność i jakość przy najniższych kosztach.


Brak oprocentowania dla klienta, to nasza firma partycypuje w kosztach.


Profesjonalny cykl szkoleń z obsługi oraz konserwacji – szkolenie podczas uruchomienia maszyn oraz coroczne szkolenia uzupełniające.


Możliwość testu maszyny przed podjęciem decyzji o wynajmie. 

Darmowy 7 dniowy test maszyny u Państwa w firmie.Jeśli chcesz zapytać o ofertę na wybraną maszynę lub potrzebujesz więcej informacji na jej temat, skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego. 

INFORMACJA W SPRAWIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH RODO:

WYSYŁAJĄC ZAPYTANIE WYRAŻAJĄ PAŃSTWO ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH. PODANIE DANYCH OSOBOWYCH JEST DOBROWOLNE. PRZYSŁUGUJE PAŃSTWU PRAWO DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH, MOŻLIWOŚĆ ICH POPRAWIANIA ORAZ ŻĄDANIE ZAPRZESTANIA ICH PRZETWARZANIA. DANE WPISANE W FORMULARZU KONTAKTOWYM BĘDĄ PRZETWARZANE W CELU UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA PRZESŁANE ZAPYTANIE.