Maszyny szwalnicze Durkopp Adler klasy 867.

 

Maszyny do szycia klasy 867 (M-Type).

 

Posiadamy w swojej ofercie maszyny do szycia klasy 867 (M-Type).


Urządzenie M-TYPE (maszyny przemysłowe) oferuje szeroką gamę możliwości i umożliwia optymalne dostosowanie do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą w produkcji siedzeń samochodowych, modnej tapicerki, wyrobów ze szlachetnej skóry, czy produktów wrażliwych na bezpieczeństwo w obszarze tekstyliów technicznych, maszyny szwalnicze M-TYPE oferują model pasujący dokładnie do Twoich wymagań.


Płaska maszyna szwalnicza, wersja słupkowa lub maszyna ramieniowa, stębnówka jednoigłowa — przemysłowe maszyny M-TYPE obejmują wszystkie konstrukcje i duży wybór modeli maszyn. Na każde wyzwanie istnieje rozwiązanie! Ponadto wiele indywidualnych rozwiązań dostępnych na zamówienie klienta.

 

Modele maszyn do szycia ze względu na funkcje automatyczne.

 

W zależności od potrzeb maszyny szwalnicze M-TYPE dostępne są w z różnym poziomem zintegrowanych funkcji automatyki ECO, CLASSIC Silverline i CLASSIC Goldline.


W naszej ofercie znajdują się zarówno modele ECO, które pomimo prostych rozwiązań doskonale sprawdzają się w szyciu i naprawie mebli w niewielkich zakładach. Maszyny szwalnicze ECO mogą być opcjonalnie wyposażone w akcesoria niezbędne do danego rodzaju produkcji a także wysokiej jakości lampki oświetleniowe Durkopp Adler. Grubość możliwej igły do 180.


Zapewniamy terminowe zaopatrzenie w maszyny szwalnicze Durkopp Adler CLASSIC Silverline, maszyny z potrójnym transportem, wyposażona w podstawowe, niezbędne funkcje automatyczne: obcinanie nici, podnoszenie stopki, ryglowanie. Wszystko czego potrzebujesz w swojej szwalni, inne zbędne przemysłowe maszyny możesz odstawić. Szybki dostęp do funkcji poprzez panel sterujący. Często wykorzystywane są dodatkowe przyciski funkcyjne. Przeznaczona dla producentów tapicerki meblowej oraz samochodowej.


Urządzenie CLASSIC Goldline - maszyny z potrójnym transportem oraz zaawansowanymi funkcjami automatyki. Niezbędne w Twojej szwalni. Przeznaczona do szycia średnich oraz grubych materiałów, wykorzystywana w szwalni najlepszych producentów. Maszyny do szycia z serii Goldline to nie automaty szwalnicze lecz bogato wyposażone maszyny szwalnicze do szycia manualnego. Wyposażona w panel sterujący, dodatkową przełączaną drugą długość ściegu, luzowanie talerzyków naprężenia nici, możliwość zastosowania grubej igły 180. Maszyny do szycia Goldline wyposażamy w system HP - przechodzenia przez zgrubienia materiału. Serie urządzeń 867 do maszyny używane najczęściej w produkcji mebli oraz tapicerki samochodowej.


Maszyna w wersji płaskiej.

Maszyna w wersji słupowej.

Maszyna dwu- igłowa.


Obsługa, serwis, wyposażenia.


Profesjonalny serwis maszyn do szycia, dysponujemy serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Nasi serwisanci dysponują wieloletnim doświadczeniem specjalizujący się wyłącznie w gamie znanych firm Durkopp Adler i PFAFF. W ramach współpracy zrealizujemy zarówno doraźne zlecenia jak również w ofercie mamy stałą obsługę na podstawie umowy gwarantującą niezmienność cen. Serwis naprawia wyłącznie przemysłowe maszyny do szycia, nie pomożemy w naprawie maszyn domowych.


Każdy serwisant wyposażony jest w niezbędne części zamienne, w celu wykonania możliwej naprawy maszyn do szycia w siedzibie klienta.

 

Nasza Spółka to firma z polskim kapitałem, siedziba firmy mieści się w Polsce we Wrocławiu, gwarantujemy szybką realizację i wdrożenia maszyn do szycia od momentu zakupu do rozpoczęcia pracy. Wyposażamy kompleksowo zakłady krawieckie w rozwiązania marki Durkopp Adler oraz PFAFF. Oprócz maszyn do szycia ciężkich materiałów posiadamy w naszym asortymencie maszyny do szycia materiałów lekkich oraz produkcji odzieży. Zdajemy sobie sprawę jak skomplikowany jest proces od momentu zakupu wymaganych urządzeń, dlatego gwarantujemy niezmienność cen oraz wsparcie na każdym etapie. Możliwe przyjęcie w rozliczeniu zbędne przemysłowe maszyny przemysłowe Durkopp Adler.


W naszej gamie posiadamy wyłącznie nowe maszyny szwalnicze Durkopp Adler, wiele modeli maszyn, w naszej ofercie znajdują się również przemysłowe krzesła szwalnicze, maszyny używane.


Przemysł meblowy

Przemysł Automotive

Stębnowanie ozdobne, szwy dekoracyjne.