Przemysłowe maszyny do szycia - Durkopp Adler

Produkty marki Durkopp Adler. Durkopp Adler to producent wysokiej jakości sprzętu i oferuje szeroką gamę: przemysłowe maszyny do szycia oraz automaty szwalnicze do najróżniejszych zastosowań. Niezależnie od tego, czy Państwa firma zajmuje się produkcją mebli, tapicerki samochodowej, odzieży ochronnej, obuwia czy też działa w branży technicznej, Durkopp Adler jest Państwa partnerem w dziedzinie zaopatrzenia Państwa szwalni. Oferta obejmuje również specjalistyczne maszyny szwalnicze.

Maszyny przemysłowe Durkopp Adler to najlepszy wybór.

 

Jakiej firmy są najlepsze maszyny do szycia? to nie juki. Szeroka gama naszych produktów niemieckich producentów obejmuje urządzenia przeznaczone do szycia przemysłowe maszyny szwalnicze marki Durkopp Adler. DÜRKOPP ADLER to światowy lider innowacji i technologii w dziedzinie szycia przemysłowego. Oferujemy wysokiej jakości maszyny i sprzęt do szycia, a także ROZWIĄZANIA CYFROWE dla naszych klientów. Celem firmy jest doskonalenie procesów produkcyjnych w branży szwalniczej przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego stopnia AUTOMATYZACJI w szerokim zakresie zastosowań. Kompleksowe doradztwo i rzetelna obsługa uzupełniają gamę produktów, która zajmuje wiodącą pozycję na rynku światowym.

 

Jaka jest różnica między maszyną do szycia a przemysłową maszyną do szycia? Inaczej niż w przypadku maszyn domowych maszyny przemysłowe są przeznaczone do odpowiednich zadań w produkcji. Maszyny do szycia przemysłowe zwykle są wyspecjalizowane, inaczej niż w przypadku maszyn do użytku domowego np. zwykle nie posiadają możliwości zmiany wyglądu ściegów czy funkcji hafciarki. Nie możliwe jest natomiast zastosowanie maszyn domowych w produkcji seryjnej.

 

Maszyny do szycia przemysłowe nie spełnią się natomiast do użytku w domowym zaciszu. Są to kompletnie inne sprzęty, kompletnie inne jest ich przeznaczenie. Wśród wielu producentów maszyn przemysłowych wiodące to juki i Durkopp Adler. Natomiast maszyny Durkopp Adler produkowane są nadal w Europie w przeciwieństwie do innych konkurencyjnych marek jak np juki w związku z tym są najwyżej jakości.


Maszyny przemysłowe do szycia tapicerki meblowej.

Nie ma ograniczeń w projektowaniu naszego wnętrza domu. Różne materiały, rozmiary i kształty pozwalają na ciągłą realizację nowych pomysłów, które stale stanowią nowe wyzwania dla producentów mebli i wymagają udoskonalania procesów produkcyjnych. Od produkcji pojedynczych mebli od masowej produkcji - technologia DÜRKOPP ADLER wspiera procesy produkcyjne i zapewnia idealne ściegi dla każdego rodzaju tekstyliów domowych. Wyposażone są w potrójny transport materiałów.

Maszyna do szycia przemysłowa Durkopp Adler serii 867

Stębnówki Durkopp Adler. W ofercie naszych maszyn przemysłowych przeznaczonych do produkcji tapicerki meblowej mamy dostępne urządzenia przeznaczone do łączenia technicznego do średnio ciężkich i ciężkich materiałów. Maszyna do szycia przemysłowa z serii Durkopp Adler 867 wyposażona jest w duży chwytacz, funkcje automatyczne, panel sterowania OP1000 oraz silnik zamontowany w głowicy.

Durkopp Adler 867-190342-M (wersja Gold)


Maszyny przemysłowe Durkopp Adler 867 przeznaczone są do zszywania elementów mebli (wstępnie obrzuconych przez owerloki przemysłowe), a także używane są jako stębnówki do szwu ozdobnego w związku z możliwością zastosowania grubej igły i nici. Maszyny przemysłowe Durkopp Adler 867 to bardzo szeroko stosowany model w przemyśle meblowym i gwarantuje dużą prędkość i wysoką jakość ściegów bez względu na grubość stosowanych tkanin. Możliwość zastosowania igły 180.

Maszyna szwalnicza Durkopp Adler 867 daje również ciekawe opcje, gdyż jest to platforma modułowa i występują różne modele między innymi ze względu na posiadane funkcje. Możliwe jest skonfigurowanie maszyny do szycia jedno-igłowej ale także wersji dwu-igłowej.

Maszyny posiadamy dostępne w stałym asortymencie w dużych ilościach na naszym magazynie. Na zamówienie klienta odbywa się montaż maszyny, a także montujemy akcesoria niezbędne w danym procesie klienta. Dostawa odbywa się w dogodnym dla Państwa terminie.

Maszyny przemysłowe Durkopp Adler 867 w wersji z przedłużonym ramieniem 70cm i 100 cm.

Maszyny do szycia przemysłowe Durkopp Adler serii 867 występują w naszej ofercie również w wersji z przedłużonym ramieniem przeznaczone do łączenia elementów o dużym gabarycie. Urządzenie Durkopp Adler 867 może być zarówno w wersji jedno jak i dwu - igłowej.

Maszyny szwalnicze z przedłużonym ramieniem z powodzeniem wykorzystywane są do stębnowania tapicerki meblowej, pomocne są w szyciu dużych elementów łóżek kontynentalnych oraz siedzisk, mebli ogrodowych gdzie do pracy niezbędne jest więcej przestrzeni pod ramieniem maszyny. Dostawa odbywa się w dogodnym dla Państwa terminie.

Wersje maszyn Durkopp Adler serii 867: 867-190342-70M, 867190342-100-M

Przemysłowe maszyny serii Durkopp Adler 868.

Maszyny do szycia przemysłowe niezastąpione w szyciu elementów przestrzennych, ze względu na budowę maszyny przemysłowe słupkowe z transportem potrójnym. Występują w wersji jedno i dwu-igłowej, pozwala na stębnowanie ozdobne nieforemnych elementów.

Oprócz automatycznych funkcji podstawowych, popularnych wśród maszyn przemysłowych, takich jak obcinanie nici, automatyczne ryglowanie i automatyczne podnoszenie stopki, podklasy 868-M CLASSIC Goldline przekonują dodatkowymi funkcjami zapewniającymi wyższą produktywność i większy komfort.

Dodatkowe zintegrowane naprężenie drugiej nici, zintegrowana długość drugiego ściegu i szybka regulacja skoku pozwalają na produkcję najwyższej jakości w szczególnie elastyczny i wydajny sposób, nawet w przypadku zmiennych i trudnych zastosowań. Ponadto pełne wyposażenie M-TYPE uzupełniają dodatkowe elementy zwiększające komfort.

Wysoce wydajne parametry w połączeniu z dużą różnorodnością wyposażenia sprawiają, że maszyny do szycia przemysłowe 868-M CLASSIC Goldline jest idealnym wyborem do uniwersalnego zastosowania w operacjach szwu dekoracyjnego w zastosowaniach trójwymiarowych. Dostawa odbywa się w dogodnym dla Państwa terminie.


Automaty szwalnicze z wolnym polem, stębnowanie dekoracyjne.

Szerokie spektrum zastosowań w zakresie powtarzalnych szwów dekoracyjnych w tekstyliach technicznych, dekoracji wnętrz pojazdów i galanterii skórzanej. Maszyna Durkopp Adler serii 911 o nowej i innowacyjnej konstrukcji oraz technologii elastycznego mocowania materiału jest przygotowana do tych zadań. Sprawdzona technologia głowicy M-TYPE serii 867 oraz intuicyjne oprogramowanie użytkownika gwarantują doskonałe rezultaty szycia, maksymalną funkcjonalność i wysoką produktywność.

Automatyzacja procesów jest obecnie bardzo poszukiwana w wielu dziedzinach, trend ten nie ominął szwalni.

Automatyzacja potrzebna jest związku z dużym rozwojem produkcji szwalniczej w Polsce, zwiększającym się wolumenom produkcyjnym, ogromnym wzrostem wielu firm z branży szwalniczej. Posiadamy zarówno standardowe rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów takie jak Durkopp Adler 911, a także doradzamy indywidualne automaty oraz linie produkcyjne dla naszych klientów opracowywane wspólnie pod potrzeby. Do wybrania odpowiedniego rozwiązania niezbędna jest analiza obecnego procesu, jego trudności, aspektów jakościowych a także powtarzalności produkcji. Przeprowadzamy próby na Państwa materiałach, testujemy wiele dostępnych rozwiązań celem wyłonienia odpowiedniego pod względem wydajności oraz zakładanego budżetu klienta. Dostawa odbywa się w dogodnym dla Państwa terminie.

Nasze ostatnie realizacje z zakresu automatyzacji: Linia produkująca filtry plisowane, linia produkująca filtry do cieczy, linia produkcyjna do filtrów zgrzewanych metodą gorącego powietrza, linia do produkcji rolet samochodowych, linia do produkcji poduszek dekoracyjnych i wiele innych.


Przemysłowe maszyny do szycia odzieży ochronnej.

Maszyny przemysłowe Durkopp Adler serii 272.

Jaka przemysłowa maszyna do szycia? W przypadku odzieży roboczej decydującymi kryteriami są ochrona i trwałość. Podczas produkcji maksymalna wydajność musi być połączona z ekonomią, dlatego nasze specjalistyczne maszyny szwalnicze są doskonałym wyborem . Dzięki najnowocześniejszej technologii przemysłowe maszyny DÜRKOPP ADLER regularnie udowadniają swoją pozycję lidera na rynku. Przekonaj się.

W gamie posiadamy przemysłowe maszyny do szycia ściegiem prostym, do szycia technicznego a także specjalistyczne maszyny szwalnicze do wykańczania ubrań. Słuchamy i rozumiemy naszych klientów dlatego w maszynach montujemy energooszczędny silnik.

Oferowane przez naszą firmę maszyny przemysłowe są odpowiednio wyposażone w niezbędne funkcje, a także różnego rodzaju akcesoria takie jak: stopki czy prowadniki. Analiza odpowiedniego wyposażenia przeprowadzana jest przez naszych profesjonalistów w zakresie technologii szycia. Zastosowanie odpowiednich elementów wyposażenia przekłada się w przemyśle odzieżowym na prędkość pracy. Elementy do zszywania różnych materiałów, lamowania brzegów czy zwijacze to nasz chleb powszedni. Odpowiednio skonfigurowane modele maszyn, a także dobór odpowiedniej igły i nici z łatwością pozwalają osiągnąć szybkie wdrożenie maszyny do produkcji.

Jaka jest najlepsza maszyna do szycia? Maszyny przemysłowe do szycia odzieży to między innymi bardzo popularne i dostępne modele stębnówki z serii Durkopp Adler 272. Model 272 to maszyna do szycia przemysłowa przeznaczona do materiałów lekkich oraz średniej grubości. Może zostać wyposażona w duży chwytacz oraz akcesoria niezbędne do wykorzystania jej pełnych możliwości.

 

Przemysłowe maszyny do szycia dziurek Durkopp Adler serii 581.

Przemysłowe maszyny szwalnicze Durkopp Adler to również najlepsze na ryku rozwiązania do automatycznego odszywania dziurek na guziki. Zalecamy wyposażyć pracownię krawiecką w sprawdzone rozwiązania takie jak Dziurkarki marki Durkopp Adler serii 581. Jest to niezbędne rozwiązanie gdy chcemy posiadać sprzęt umożliwiający nam szycie dziurek.

Przemysłowe maszyny Durkopp Adler serii 581 są niezwykle popularnym i sprawdzonym rozwiązaniem. Urządzenia te posiadamy stale w ofercie i na stanie w naszym magazynie, możliwa jest dostawa na terenie całej polski. Dostawa odbywa się w dogodnym dla Państwa terminie.


Dobór odpowiednich maszyn przemysłowych.

Powyższe zastosowania są jedynie małym wycinkiem z możliwości naszych Maszyn. Gama urządzeń jest bardzo szeroka i dopasowana do potrzeb każdej branży. Indywidualne podejście, dobór rozwiązań na potrzeby klienta oraz szerokie spektrum katalogu maszyn. Jesteśmy Państwa doradcami.

Nurtujące pytania.

Jeśli nurtują Cię pytania:

Jaka przemysłowa maszyna do szycia?

Ile kosztuje dobra maszyna do szycia?

Jakie jest przeznaczenie dziurkarki?

Jaka maszyna do szycia dla zaawansowanych?

Jaka profesjonalna maszyna do szycia?

Jakie jest przeznaczenie stębnówki?

Jaka maszyna do szycia z overlockiem?

Ile trwa dostawa?

Do czego służą hafciarki i czym się różnią?

Jakie igły stosować do produkcji?

Jakie jest przeznaczenie maszyn długoramiennych?

Gdzie szukać najlepszej oferty?

Profesjonalne doradztwo.

To wiedz że dobrze trafiłeś. U nasz znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie. Znamy odpowiedzi na te oraz inne istotne pytania. Znajdziesz u nas wszelkie dostępne, możliwe rozwiązania z zakresu maszyn. Wyszukiwanie odpowiedzi zostaw naszym doradcom.

Słuchamy naszego klienta i doradzamy sprzęt i akcesoria do danych potrzeb. Mamy świadomość jak ważne są to decyzje. Oferowane maszyny są dostępne na magazynie, w cenie jest dostawa oraz uruchomienie i szkolenie z zakresu obsługi. Oferty Tworzymy indywidualnie do Państwa potrzeb.

Sprawdź maszynę Durkopp Adler. Możliwe wspólne testy maszyny u klienta na produkcji. Pozostaw kontakt a znajdziesz najlepsze oferty na maszyny.

 

Wypełnij formularz.

Zostaw numer, oddzwonimy.