Wersje maszyn z serii Durkopp Adler DELTA:

 

Maszyna płaska

Maszyna wolno-ramienna

Maszyna długo-ramienna 70 lub 100 cm

Maszyna słupowaNajnowszej generacji w pełni zautomatyzywana maszyna stębnowa, transport potrójny do szycia ciężkich materiałów. Wyposażona w dotykowy panel sterujący wielkości 7".

 

Automatyka w zakresie:


  • obcinanie nici, możliwe krótkie obcinanie do 5mm (w wersji D867-190945)
  • podnoszenie stopki sterowane silnikiem krokowym
  • regulowany wznios stopek - automatyczny system rozpoznawania grubości materiału, automatyczne dostosowanie prędkości silnika krokowego maszyny.
  • programowalne naprężenie nici sterowane silnikiem krokowym
  • ustawianie długości ściegu sterowane silnikiem krokowym, automatyczne dostosowanie prędkości maszyny w stosunku do ustawionej długości ściegu.
  • możliwość zapisania 999 programów każdy składający się z 30 odcinków szycia.
  • opcjonalnie dostępna elektronicznie regulowana linijkaWersja maszyny - 2 igłowa model: D867-290942

Wersja maszyny - 2 igłowa z krótkim obcinaniem (5mm) D867-290945

Dostępne również modele słupowe z serii DELTA 1- igłowy oraz 2-igłowy.

NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA I PRZYSZŁOŚCIOWA PLATFORMA W ZAKRESIE ŚREDNIO CIĘŻKICH ZASTOSOWAŃ.


Dzięki w pełni zdigitalizowanej platformie M-TYPE DELTA Dürkopp Adler wyznacza nowe standardy w zakresie średnio-ciężkich zastosowań. Zaawansowana kinematyka szycia w połączeniu z programowalnymi elektronicznie ustawieniami zapewnia perfekcyjne i powtarzalne wyniki szycia - nawet przy szczególnie wymagających materiałach. 


Jednocześnie M-TYPE DELTA aktywnie wspomaga proces szycia i sprawia, że procesy produkcyjne są znacznie szybsze i bardziej efektywne. Modułowa koncepcja sterowania i elastyczny interfejs dodatkowo umożliwiają łatwe połączenie z aplikacjami Industry 4.0 i Poka Yoke i sprawiają, że M-TYPE DELTA jest najbardziej wyrafinowanym i zaawansowanym systemem szycia w branży.

 

Przekonaj się!


 

 
 

Umów się na bezpłatny test:

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego doradcy. Bezpłatny 7-dniowy test maszyny u Państwa w firmie, wraz z dostawą, uruchomieniem oraz szkoleniem z obsługi. Już dziś sprawdź nasze najnowsze maszyny w praktyce.

Jeśli chcesz zapytać o ofertę na wybraną maszynę lub potrzebujesz więcej informacji na jej temat, skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego. 

INFORMACJA W SPRAWIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH RODO:

WYSYŁAJĄC ZAPYTANIE WYRAŻAJĄ PAŃSTWO ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH. PODANIE DANYCH OSOBOWYCH JEST DOBROWOLNE. PRZYSŁUGUJE PAŃSTWU PRAWO DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH, MOŻLIWOŚĆ ICH POPRAWIANIA ORAZ ŻĄDANIE ZAPRZESTANIA ICH PRZETWARZANIA. DANE WPISANE W FORMULARZU KONTAKTOWYM BĘDĄ PRZETWARZANE W CELU UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA PRZESŁANE ZAPYTANIE.